• 0(216) 748 37 08
 • info@lineeregitim.com
 • HAKKIMIZDA

  HAKKIMIZDA

  Lineer yayıncılık; okula yardımcı, lise ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık sürecinde; yardımcı ders kitapları, soru bankaları ile branş ve genel deneme sınavları hazırlamak amacıyla 2018 yılında İstanbul’da kurulmuş bir yayınevidir.

  Bünyesinde uzun yılların deneyimli yazar kadrolarını barındıran Lineer yayıncılık, özgün soru tarzları ile her geçen gün yeni kitaplarını değerli öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin beğenisine sunmaya devam edecektir.

   

  Misyonumuz

  Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize her bakımdan en iyi , en  güncel ve en özgün kaynakları sağlayarak ülkemizin geleceği olan değerli öğrencilerimizin eğitim hayatlarına yardımcı olmak ve başarılarına katkı sağlamak.

   

  Vizyonumuz

   

  Alanlarında uzun yıllar hizmet etmiş, öğrenci merkezli bir anlayışa sahip olan ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden eğitimci yazarlardan kurulu dinamik bir ekibe sahibiz.

  Branşında uzun yılların deneyimine sahip olan bu yazarlarımız, hazırladıkları kaynakları, değerli öğretmenlerimizin güvenle önerebileceği, güncellenen müfredata uygun, öğrenci gelişimini sistematik olarak artırabilecek bir şekilde hazırlamaktadır.

   

  Sınavlara hazırlık yolunda, bir öğrencinin sahip olmak isteyeceği tüm kaynaklar sürekli olarak hazırlanarak Lineer Yayıncılık bünyesinde eserlerini beğeninize sunmaya devam edecektir.

  WhatsApp chat